Stránka 1 z 1

Závazná pravidla serveru lockpick.cz

Napsal: 01 črc 2012 15:12
od Dkey
Registrace a uživatelské účty
 • Tato služba je poskytována zdarma a nejsou požadovány žádné členské příspěvky nebo poplatky.

  Uživatel je povinen při registraci zadat platné a pravdivé údaje.

  Administrátoři si vyhrazují práva kdykoliv vyloučit uživatele, smazat jeho příspěvky, popř. jinak omezit uživatele, při porušení jakéhokoliv z uvedených bodů.
Přispívání na fóru a podpora
 • Uživatel se zavazuje přispívat obsahem relevantním k tématice daného fóra, administrátor může kdykoliv bez udání důvodu mazat příspěvky uživatelů, pokud to shledá za nutné.

  Uživatel se zavazuje nepřispívat pohoršujícím, hanlivým, nevhodným, vulgárním, zastrašujícím nebo jakýmkoliv jiným materiálem, který by mohl porušovat platné zákony České republiky nebo platné mezinárodní právo.

  Dříve než založíte nový topic / thread (dále téma), použijte funkci Hledat a zjistěte si, zda daný problém zde nebyl již někde řešen.

  Při zakládání témat s žádostmi o pomoc se snažte vystihnout jeho název odpovídající vašemu problému. Témata typu "Pls pomozte", "POMOOOC!!", "Poraďte" a podobně budou nemilosrdně mazána.

  Dbejte prosím na dobré mravy a také na to, že ne každý je v oboru znalý a zkušený.

  Nepoužívejte citace vně citací (tzv. mnohonásobné citace). Nahrazujte je jiným způsobem (například třemi tečkami "..."). Mnohonásobnou citaci je možno vyjímečně použít pouze v případě, že se jedná o podobný dotaz, na který byste odpověděli dvakrát stejnou větou.

  Platí přísný zákaz veškerého SPAMU a OT (OffTopic - příspěvek, který se netýká probíraného tématu). SPAMem jsou rozuměny příspěvky typu "Thx.", "goood", a podobné příspěvky bez věcného obsahu a cílené propagace cizích stránek.

  Příspěvky se zbytečným formátováním (tučný, veliký nebo barevný text) budou upraveny a formátování z nich odstraněno.
Právní záležitosti
 • Všechny materiály, které vytvořila skupina lockpick.cz (členové v moderátorských skupinách), lze šířit jen s uvedením původního autora a url http://www.lockpick.cz
Podpisy
 • Maximální rozměry obrázku: 400 x 130 px
  Maximální počet textových znaků: 420
  V podpisu není povoleno použít obrázky a symboly, které jsou v rozporu s platnými zákony a nesplňují pravidla tohoto boardu
Avatary
 • Maximální rozměry: 120 x 120 px
  V avataru není povoleno použít obrázky a symboly, které jsou v rozporu s platnými zákony a nesplňují pravidla tohoto boardu.